DOLAR %
EURO %
GBP %
ALTIN 2.491,670,09
BITCOIN 21249570,55%
Türkiye İşçi Partisi’nin milletvekili aday listesi belli oldu

Türkiye İşçi Partisi’nin milletvekili aday listesi belli oldu

Türkiye İşçi Partisi’nin milletvekili aday listesi belli oldu - 14 Mayıs'ta gerçekleştirilecek olan milletvekili seçimlerinde Türkiye İşçi Partisi'nin milletvekili aday listesi belli oldu.

ABONE OL
9 Nisan 2023 17:25
Türkiye İşçi Partisi’nin milletvekili aday listesi belli oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL
https://yenibakisgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/03/alt.jpeg
https://yenibakisgazetesi.com/wp-content/uploads/2024/03/300-x-250-1.jpg

Türkiye İşçi Partisi’nin milletvekili aday listesi belli oldu

Türkiye İşçi Partisi (TİP), milletvekili aday listesini Yüksek Seçim Kurulu’na teslim etti. TİP’in listesinde dikkat çeken isimler yer aldı.

İşte TİP’in milletvekili aday listesi

ADANA 1 DUYGU YILMAZADANA 2 SEDA AŞKINADANA 3 AHMET FARUK ULAŞADANA 4 MESUT KOYUNADANA 5 UTKU ALEMDAROĞLUADANA 6 DİLA AKARADANA 7 MERYEM MAZMAN KARTALADANA 8 ONURCAN GÜRBÜZADANA 9 EDA BAHAR KOCABEYLERADANA 10 HÜSEYİN EVGİNADANA 11 OĞUZCAN KILIÇADANA 12 MEHMET SELİM AKMANADANA 13 MUSTAFA ÇELİKADANA 14 SEMİH AKKIRCIKADANA 15 EREN ARARAT

AFYONKARAHİSAR 1 PINAR SİSLİTUNAAFYONKARAHİSAR 2 LALE PELİN BEYAZITAFYONKARAHİSAR 3 ARDA DUVARCIAFYONKARAHİSAR 4 SEVİL ALTINAFYONKARAHİSAR 5 CAFER ÖZTÜRKAFYONKARAHİSAR 6 İBRAHİM ORBAY

AKSARAY 1 DENİZ AYAKSARAY 2 EMİR ERSİN KAHRAMANAKSARAY 3 RAMAZAN KORKMAZAKSARAY 4 SONER ASLAN

AMASYA 1 MELİKE ÖZTÜRK ARDUÇAMASYA 2 EREN GÖNENAMASYA 3 DİLAVER ÖZTÜRK

ANKARA-2 1 ÖZGÜR AYBAŞANKARA-2 2 YELDA KOÇAK URFAANKARA-2 3 BEKTAŞ RIZA HANEDANANKARA-2 4 ÖZDİL ÜÇÖZANKARA-2 5 SEVGİ HAZIRANKARA-2 6 ASİYE SÜLLÜANKARA-2 7 FATİH ÖZAKOĞLUANKARA-2 8 MAHİR ÜNSAL ERİŞANKARA-2 9 BARIŞ AYDOĞANANKARA-2 10 YERSU BÜYÜKDAĞANKARA-2 11 MUSTAFA ERTARAKÇI

ANKARA-3 1 OZAN BİNGÖLANKARA-3 2 MİSKET ELİF ÇONGURANKARA-3 3 TUĞBA GÜRSOYANKARA-3 4 HEDİYE GÜLŞEN KARAKADIOĞLUANKARA-3 5 DİLARA MAHMURE DOLGUNYÜREKANKARA-3 6 EGE ARDA ANILANANKARA-3 7 BEKİR TUNCAY ÇELENANKARA-3 8 OZAN YURDAKALANKARA-3 9 MUSTAFA KOLCUANKARA-3 10 EBRU BESEANKARA-3 11 ERSİN BEYTEMURANKARA-3 12 ILGIN BARAN ÖCAL

ANTALYA 1 YUNUS BAŞARANANTALYA 2 BARIŞ ATAY MENGÜLLÜOĞLUANTALYA 3 EMİRE ULUTAŞANTALYA 4 TUNCAY KOÇANTALYA 5 EMİNE BÜYÜKNOHUTÇUANTALYA 6 AYŞE BİLGE KALINANTALYA 7 EZGİ ALTINKURT SAĞLIKANTALYA 8 KERİM UĞURANTALYA 9 GÜLİZAR KOCADAĞANTALYA 10 HASAN GİRGİNELANTALYA 11 AYFER GÜNEŞHANANTALYA 12 AHMET ELATAŞANTALYA 13 BETÜL ÜRKÜTENANTALYA 14 GAMZE PELİN DEMİRCANANTALYA 15 BİLGE ERKANTALYA 16 LEYLA ÇELEBİANTALYA 17 MEHMET UTKAN ÇOBANOĞLU

ARTVİN 1 FEYZULLAH SERKAN ACARARTVİN 2 TİMUR ŞİMŞEK

BALIKESİR 1 SERHAT SUHA ÖZCANBALIKESİR 2 MÜGE OKURBALIKESİR 3 AÇELYA SUNGURBALIKESİR 4 ŞERİFE SEVİM ŞENELBALIKESİR 5 OKTAY ŞÜKÜRBALIKESİR 6 BARAN BAKIRBALIKESİR 7 GİZEM YOĞURTÇUBALIKESİR 8 CEM CANTAŞBALIKESİR 9 FATİH NİYAZİOĞLU

BAYBURT 1 AYSEL SİLİBİLECİK 1 CENK DİKBİLECİK 2 CEYLAN ÖZÇELİK

BOLU 1 FİGEN ÇAKIRBOLU 2 ERAYCAN SAFABOLU 3 ÖMER BARIŞ SAFİ

BURSA-1 1 MAHMUT HAKAN KOÇAKBURSA-1 2 HELİN İLCEKBURSA-1 3 ERHAN İMRALIBURSA-1 4 SELAHADDİN HABİB GÖBELEZBURSA-1 5 TİMUR TORGAYBURSA-1 6 EYLEM GÜN GÜNEŞBURSA-1 7 SUAT ŞENOCAKBURSA-1 8 BUSENUR ÇOBANBURSA-1 9 ADİ MURAT DEMİRHANBURSA-1 10 REFAYİ REFAYİOĞLU

ÇANAKKALE 1 AYFER GÖLÇANAKKALE 2 REYHAN ÇALIŞKANÇANAKKALE 3 MUHHAMED YAVAŞÇANAKKALE 4 DORUK ULAŞ ÖZDEMİRÇANKIRI 1 SEVGİ ÖZLEM GÜLMEZÇANKIRI 2 MURAT ÖZBEKÇORUM 1 HABİBE ALKANÇORUM 2 CANSEVER EKERÇORUM 3 CAN NESİMİ KARABİBERÇORUM 4 ASMİN NİMET SİNGEZ

DENİZLİ 1 YAĞMUR YALÇINDENİZLİ 2 COŞKUN ÇETİNDENİZLİ 3 PELİN ŞENDENİZLİ 4 SERDAL ATLAMIŞDENİZLİ 5 SERDAR AŞÇIDENİZLİ 6 İSMAİL EGEMEN SÖYLEMEZDENİZLİ 7 HATİCE KİRİŞ

DÜZCE 1 ALEV İŞLERDÜZCE 2 IRMAK SAÇKESENDÜZCE 3 EBRU ŞEN

EDİRNE 1 GÜRAY MUHÇUEDİRNE 2 CANER SOYDANEDİRNE 3 ZELAL ÖZCANEDİRNE 4 İLHAN BİLECİK

ERZİNCAN 1 MÜSLİM ETLEÇERZİNCAN 2 ÜNAL ÖZÇELİK

ESKİŞEHİR 1 GÖKAY BAŞARESKİŞEHİR 2 FATMA GİRGİNESKİŞEHİR 3 AYHAN KAYAESKİŞEHİR 4 ASLIHAN TEREESKİŞEHİR 5 BEDİ UYGAR UĞURLUESKİŞEHİR 6 YALÇIN KOMŞU

GİRESUN 1 NİHAL MEMİŞ DİZDARGİRESUN 2 ÖMÜR HAKYEMEZGİRESUN 3 FIRAT KURTALGİRESUN 4 NESLİHAN ÖZAL

GÜMÜŞHANE 1 BAHADIR YAVUZGÜMÜŞHANE 2 ÖZLEM DOĞAN

HATAY 1 ŞERAFETTİN CAN ATALAYHATAY 2 AYLİN AÇIKGÖZHATAY 3 MEHMET ALİ GÜMÜŞHATAY 4 EMRAH KARAÇAYHATAY 5 HASAN AŞKARHATAY 6 NURCAN ÖRDEKHATAY 7 CANSU DALOĞLUHATAY 8 BARIŞ DAĞHATAY 9 ABDULHAMİT YAYARHATAY 10 HÜSEYİN AKGÖLHATAY 11 ÖZLEM PARLAK

ISPARTA 1 ZÜBEYDE ARSANISPARTA 2 CAFER YELSALIISPARTA 3 ALİ NUR DÖNMEZISPARTA 4 OYLUN ERCAN

İSTANBUL-1 1 SALİHA SERA KADIGİLİSTANBUL-1 2 ANIL DENİZCİİSTANBUL-1 3 ALİ RONAYİSTANBUL-1 4 FATMA KARABULUTİSTANBUL-1 5 SEDAT DURELİSTANBUL-1 6 TAYFUN BUDAKİSTANBUL-1 7 DİDEM DOĞAN AYDEDİMİSTANBUL-1 8 ASUMAN FAZLIOĞLUİSTANBUL-1 9 ERDİNÇ MEHMETOĞLUİSTANBUL-1 10 ARİF ÖZDEMİRİSTANBUL-1 11 MAHBİP DİLEKİSTANBUL-1 12 ÇAĞLAR ÇAĞLIİSTANBUL-1 13 FİLİZ KILIÇİSTANBUL-1 14 FOTİ BENLİSOYİSTANBUL-1 15 HARUN GÖKTEPEİSTANBUL-1 16 MİZGİN ÖZMENİSTANBUL-1 17 BÜLENT YÜKSELİSTANBUL-1 18 ALİ İZZET ETİİSTANBUL-1 19 FIRAT ÇOBANİSTANBUL-1 20 GÖKÇE USTAİSTANBUL-1 21 EYLEM PINARİSTANBUL-1 22 GÖRKEM DURUİSTANBUL-1 23 ZEYNEP DEMİRELİSTANBUL-1 24 OKTAY RAİF EVRENSELİSTANBUL-1 25 MEHMET KILIÇİSTANBUL-1 26 MEHMET ACARİSTANBUL-1 27 EZGİ CEREN IŞIKİSTANBUL-1 28 ESİN AYDIN KAYAİSTANBUL-1 29 GÜNER YENERİSTANBUL-1 30 NURDAN ÜNVERİSTANBUL-1 31 HAKAN BİLGEHANİSTANBUL-1 32 ESMA KARAİSTANBUL-1 33 EMİRHAN TURANİSTANBUL-1 34 CENK VERDİİSTANBUL-1 35 UTKU URAZ AYDIN

İSTANBUL-2 1 AHMET ŞIKİSTANBUL-2 2 MISRA ÖZİSTANBUL-2 3 ZEYNEP ESMERAY ÖZADIKTIİSTANBUL-2 4 KORAY DOĞAN URBARİSTANBUL-2 5 YILMAZ ASLANTÜRKİSTANBUL-2 6 ŞERİF ÖZGÜR URFAİSTANBUL-2 7 FATMAGÜL ERYILMAZ ŞENVARDARİSTANBUL-2 8 ATAKAN ÖZSOYİSTANBUL-2 9 ENES KARAKAŞİSTANBUL-2 10 EVİN DOĞUİSTANBUL-2 11 SENNUR SIRBUDAKİSTANBUL-2 12 NACİYE BABALIKİSTANBUL-2 13 BOGOS MASİS KÜRKÇÜGİLİSTANBUL-2 14 METİN AKINİSTANBUL-2 15 EMRAH YALÇINİSTANBUL-2 16 ELİF DAMLA İLGİNİSTANBUL-2 17 HASAN HÜSEYİN ŞENSESİSTANBUL-2 18 BAHA AYDINİSTANBUL-2 19 MEHMET KÖKSALİSTANBUL-2 20 TUĞRUL EYLÜL CERRAHOĞLUİSTANBUL-2 21 KAYACAN ÇENGELİSTANBUL-2 22 OZAN ERBAŞİSTANBUL-2 23 CAN YILMAZ KAYAİSTANBUL-2 24 DERSİM ŞAN GENÇİSTANBUL-2 25 EREN IŞIKBAŞİSTANBUL-2 26 MERTCAN İLGÖZİSTANBUL-2 27 HASAN KARAYİĞİT

İSTANBUL-3 1 ERKAN BAŞİSTANBUL-3 2 MERYEM GÖKTEPE TÜRKMENİSTANBUL-3 3 UMUR EKREM TALUİSTANBUL-3 4 YAPRAK DİDEM KORYÜREK ARMUTLUİSTANBUL-3 5 ÖZLEM TEKEİSTANBUL-3 6 FEREMEZ TUNCAYİSTANBUL-3 7 JİYAN AYBARİSTANBUL-3 8 AYLİN DOĞANİSTANBUL-3 9 BİLGEHAN TUBA TİRYAKİİSTANBUL-3 10 NİLAY BARKINİSTANBUL-3 11 NİLER ALBAYRAKİSTANBUL-3 12 EKREM ERDİNİSTANBUL-3 13 VEYSEL DÖNMEZİSTANBUL-3 14 AHMET ORALİSTANBUL-3 15 EBRU KIRANERİSTANBUL-3 16 MUHAMMED ÇELİKİSTANBUL-3 17 SAADET ÖZSOYİSTANBUL-3 18 FERHAT ÇELİKOĞLUİSTANBUL-3 19 ÖMER TURAİSTANBUL-3 20 ALEV SANATLIOĞLUİSTANBUL-3 21 SİNEM MERTCAN UĞURDOĞANİSTANBUL-3 22 TANYEL SÜZERİSTANBUL-3 23 ÜMİT DENİZİSTANBUL-3 24 FATMA BERAZZİOĞLUİSTANBUL-3 25 SERKAN GENÇİSTANBUL-3 26 GÜNGÖR KAYAİSTANBUL-3 27 GÖZDE ÖZELİSTANBUL-3 28 NİLGÜN TUTAKİSTANBUL-3 29 ŞAHİN ÖZSOYİSTANBUL-3 30 ÖZGE İNCEİSTANBUL-3 31 ANIL GÜLERİSTANBUL-3 32 YAĞMUR ÇETİNİSTANBUL-3 33 NURHAK GÖRKEM DOĞANİSTANBUL-3 34 İLKİN ERKORKUTİSTANBUL-3 35 GİZEM YERİKİSTANBUL-3 36 GÜN ÇAĞ AYDIN

İZMİR-2 1 İRFAN DEĞİRMENCİİZMİR-2 2 MEHMET KANİİZMİR-2 3 ESER ATAKİZMİR-2 4 ADALET KULİZMİR-2 5 ÖZLEM AVCIİZMİR-2 6 AYDIN TEPEİZMİR-2 7 AYKUT YÜKSELİZMİR-2 8 DENİZ KONDİLİZMİR-2 9 MEVLUDA SENA YAZIBAĞLI SELANİKİZMİR-2 10 ALİ HAYDAR ÖZTÜRKİZMİR-2 11 GÜZEL ÖZTÜRKİZMİR-2 12 OYA OYBİR MİDİLLİİZMİR-2 13 BEYZA YAMANİZMİR-2 14 MELİS AYDINLI

KARABÜK 1 GÜNUZ FULYA UZKARABÜK 2 ARZU GENLİKKARABÜK 3 ÖZÜM HANCIKARAMAN 1 EZGİ GÜLŞENKARAMAN 2 KENAN YILMAZKARAMAN 3 OĞUZ YAŞARGİL

KAYSERİ 1 AHMET ÇAKIRKAYSERİ 2 NAZIR KAPUSUZKAYSERİ 3 İLAYDA TOKKAYSERİ 4 ÖZLEM DEMİRKAYSERİ 5 SERCAN LAÇINKAYSERİ 6 EREN GÜRPINARKAYSERİ 7 AHMET İŞBİLENKAYSERİ 8 BERİL KARABULUTKAYSERİ 9 CEVHER ÖZBOLATKAYSERİ 10 AYSEL DUMAN

KIRKLARELİ 1 ZEYNEP BİLGİÇKIRKLARELİ 2 YILMAZ BİÇERKIRKLARELİ 3 DENİZ ÖZTÜRKKIRŞEHİR 1 SİNAN YILDIIRMKIRŞEHİR 2 FUNDAGÜL DEMİRKOL

KONYA 1 BİLAL ORTAKALAYCIKONYA 2 PINAR BABİRKONYA 3 İBRAHİM ALTINPINARKONYA 4 BİLGE KAAN ÖZDALKONYA 5 YUNUS KOCAKONYA 6 MUHAMMED ENES AKUĞURKONYA 7 AYŞE BAĞLAMIŞKONYA 8 DENİZ CAN AYDINKONYA 9 YAĞMUR TOK ALKONYA 10 MAHİ ÖZNUR BİLENKONYA 11 CENAN ŞARMAN UTKUKONYA 12 ÖMER ERYETKİNKONYA 13 NURCAN KAYAKONYA 14 SERKAN TUNÇ KEÇELİKONYA 15 AYŞE ERDOĞAN

KÜTAHYA 1 İBRAHİM BEYTULLAH SAYARKÜTAHYA 2 ADNAN PAKKÜTAHYA 3 MUSTAFA ÖZMENKÜTAHYA 4 BURAK ŞERİF KARATEKEKÜTAHYA 5 UTKU ÇİFCİ

MERSİN 1 HAKAN GÜNEŞMERSİN 2 EBRU ÇERÇİMERSİN 3 BÜLENT UFUK ATEŞMERSİN 4 GENCER BAYKULMERSİN 5 ŞİLAN EKİNCİMERSİN 6 UĞURCAN ESİROĞLUMERSİN 7 AYŞE SİBEL LEVENTMERSİN 8 ALİ HAKAN ÇETİNMERSİN 9 TENZİLE YADİGAR AKMERSİN 10 OĞUZ ÖZCANLIMERSİN 11 OLCAY YILMAZ ULUĞMERSİN 12 KAMURAN GÜNAYMERSİN 13 DENİZ ARSLAN

MUĞLA 1 MEHMET ASLANTUĞMUĞLA 2 NEŞE TUNCER GÜNGÜTMUĞLA 3 OSMAN GÜLGÜNMUĞLA 4 MEHMET YAPICIMUĞLA 5 YAĞMUR ÖZGÜR GÜVENMUĞLA 6 FÜSUN ÜNLÜSOYMUĞLA 7 NEŞET KARADAĞ

NEVŞEHİR 1 HAYRETTİN BAYERNEVŞEHİR 2 GÜLÇİN AKSU DENİZHANNEVŞEHİR 3 İLKE KUMARTAŞLIOĞLU SAÇMALIOĞLU

NİĞDE 1 ELİF ÖNDERNİĞDE 2 KEREM TANILKANNİĞDE 3 EKİN DİCLE ERBİLGİN

ORDU 1 AYŞEGÜL AYDIN ŞENGÖZORDU 2 ERTUĞRUL KAHRAAMNORDU 3 MERT EFEORDU 4 DENİZ ARSLANTÜRKORDU 5 TANSU AYIKORDU 6 HAKAN DUYAN

OSMANİYE 1 SABİHA GÜNDÜZALPOSMANİYE 2 MUSTAFA DENİZLİOSMANİYE 3 ONUR TOSUNÖZOSMANİYE 4 BURAK SARIBIYIK

RİZE 1 BİLSAY KANATRİZE 2 METİN KARADENİZRİZE 3 AYBÜKE GEZEREL

SAKARYA 1 SAADET DİRİARINSAKARYA 2 PELİN SÖNMEZSAKARYA 3 UĞUR ALETSAKARYA 4 İNCİNUR ALASAKARYA 5 PELİN KISASAKARYA 6 ŞEVVAL LEYLA KOCAMANSAKARYA 7 YUNUS EMRE GÖÇENOĞLUSAKARYA 8 ONUR YANAR

SAMSUN 1 ARSLAN BOLATSAMSUN 2 ÖZGE GÖKSUSAMSUN 3 TUNAHAN GÖKSAMSUN 4 ONUR ÇELİKSAMSUN 5 GÜLCAY KAYASAMSUN 6 HİLMİ ÖZDEMİRSAMSUN 7 ARAL DEMİRCANSAMSUN 8 KEMAL SERDAR ERBİLSAMSUN 9 BUSE BADE İSKENT

SİNOP 1 NURHAN ÇAYLISİNOP 2 ÇAĞLA KURTSİVAS 1 KÖKSAL TEKSİVAS 2 YAĞMUR AKINSİVAS 3 VELİ REÇBERSİVAS 4 HAKAN TEKŞENSİVAS 5 YUSUF AKGEDİK

TEKİRDAĞ 1 BİLGE SEÇKİN ÇETİNKAYATEKİRDAĞ 2 MEHMET AYTEKİNTEKİRDAĞ 3 EMR SEVİLMİŞTEKİRDAĞ 4 İSMAİL ÖZTOKTEKİRDAĞ 5 BETÜL OKUYANTEKİRDAĞ 6 GÜLENAY SUNATEKİRDAĞ 7 KARDELEN EVCİMENTEKİRDAĞ 8 ERKAN ÖZGÜR MUTLUCAN

TOKAT 1 ERDOĞAN KILINÇTOKAT 2 HARUN KILIÇOĞLUTOKAT 3 EMİN AKBABATOKAT 4 DİLEK FERDA YAMANLARTOKAT 5 ERSİN EVRAN

TRABZON 1 SÜLEYMAN HACIBEKTAŞOĞLUTRABZON 2 YAVUZ KAYNARTRABZON 3 ÖMÜR ÖZDEMİRTRABZON 4 EMİNE SPORTRABZON 5 ASİL MADENLİTRABZON 6 KEMAL BAKIRCI

UŞAK 1 AYŞE DEVRİM OĞURUŞAK 2 ÖNDER AKARUŞAK 3 AKIN METE

YALOVA 1 BUKET ÇINAR GELİRYALOVA 2 EMRAH KAZDALYALOVA 3 BURKAY HASDEMİR

YOZGAT 1 ASLI YAPAR ŞAKTANLIYOZGAT 2 BEKİR ZAFER İLKENYOZGAT 3 ASLI ŞİMŞEKYOZGAT 4 KÖKSAL KAPLAN

ZONGULDAK 1 FATMA KILIÇARSLANZONGULDAK 2 ŞENER BOSTANCIZONGULDAK 3 DİLAN GÜLLEZONGULDAK 4 TÜRKAN BAYTEKİNZONGULDAK 5 UMUR OZAN ŞAHİN

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

kıbrıs reklam