DOLAR 19,0847 0.16%
EURO 20,5558 0.25%
GBP 23,4006 0.06%
ALTIN 1.209,44-0,19
BITCOIN 5296000,39%
kıbrıs haber
kıbrıs haber

Sil baştan başlamak istiyorum

ABONE OL
25 Temmuz 2015 10:57
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Geçtiğimiz haftalarda sosyal medya ve gazetelerde hakkında çıkan dolandırıcı sıfatı ile gündeme gelen 24 yaşında Erdi Konyalıoğlu, Yeni Bakış’a yaptığı açıklamada artık hayata sil baştan başlamak istediğini dile getirdi. Yaptığı hataların cezasını çektiğini aktaran Konyalıoğlu, artık farklı uğraşlar edindiğini ve iş aradığını anlattı. İş bulması durumunda her şeyin daha da düzene gireceğini belirten Konyalıoğlu, başka hatalar yapmaya limitinin kalmadığına dikkat çekti. 

“Pişman oldum, tövbe ettim”
Hakkında sosyal medya ve basında çıkan haberlere de sitem eden Konyalıoğlu, 2 yıl önce Lefkoşa’da büfe işletmeciliği yapan Murat Katrin isimli şahsı da dolandırdığını kabul ederek bundan son derece üzündü duyduğunu savundu. İşlediği suçlarla ilgili olarak yargılandığını ve cezasını da çektiğini söyleyen Konyalıoğlu,  “Geçmişte yaptığım ve pişman olduğum, hatta tövbe ettiğim suçların cezasını neden yine çekiyorum, neden tekrardan yaptığım yanlışları yüzüme vurup gün yüzünde çıkarıyorlar” şeklinde konuştu.

“Düzgün bir hayat sürmek istiyorum”
Artık düzgün ve geçmişteki hatalarının yüzüne vurulmadan bir hayat yaşamak istediğini belirten Konyalıoğlu, “Benim de bir ailem ve bir şerefim var. Tamam, hatalar yaptım, ama başka hata yapmak istemiyorum. Düzgün bir hayat sürmeye çalışıyorum, spor yapıyorum, futbol oynuyorum bunun yanında iş arıyorum. Eğer iş de bulursam bende herkes gibi normal bir hayat sürmek istiyorum” diye konuştu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

kıbrıs reklam