DOLAR 19,0540 0.13%
EURO 20,5095 -0.63%
GBP 23,5029 -0.37%
ALTIN 1.211,44-0,66
BITCOIN 526710-0,15%
kıbrıs haber
kıbrıs haber

Örnek Yardım

ABONE OL
15 Temmuz 2015 09:14
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Girne Küçük Çocukları Koruma Cemiyeti  ve Creditwest Bank yetkilileri ile Cemiyet üyeleri sosyal bakımdan dezavantajlı, ihtiyaçlı ve yetenekli  çocuklar ile gençler yararına sosyal sorumluluk projeleri yürüteceklerini duyurmak için Girne’de dün bir etkinlik düzenledi.

Girne Küçük Çocukları Koruma Cemiyeti Kurucusu John Graham, Creditwest Bank Genel Müdürü Dr. Süleyman Erol , Cemiyet Koordinatörü ve Genel  Sekreteri Mary Watson ile Gazeteci Tom Roche’un katıldığı etkinlikte projenin duyurulması için sembolik olarak yamaç paraşütü atlayışı gerçekleştirdi.

Emekli iş adamı olan ve 12 yıldır adada yaşayan Girne Küçük Çocukları Koruma Cemiyeti Kurucusu John Graham 3 yıldır dezavantajlı, ihtiyaçlı ve yetenekli  çocuklar yararına sosyal sorumluluk projeleri yürütmektedir. Cemiyet Temmuz 2015’te  yasal olarak Hayır Kurumu olarak kayıt edildi.

 

700 bin TL bütçe ayrıldı  

Emekli İngiliz İş adamı  Girne Küçük Çocukları Koruma Cemiyeti Kurucusu John Graham, Cemiyet Yöneticisi Mary Watson işbirliği ile son 3 yılda ihtiyaçlı çocukların becerilerini ve potansiyellerini ortaya çıkarmaları için porjeler yürütmektedir. Bu projeler çerçevesinde çeşitli hayır kurumlarına, özel eğitim okulları ile devlet okullarına toplam 700.000 TL bütçe ayrıldı.

Girne Küçük Çocukları Koruma Cemiyeti’nin resmi olarak hayır kurumu olarak kurulması ve Creditwest Bank ile işbirliği sağlayacağını duyurulması için gerçekleşen etkinlikte yetkililer tarafından ilerleyen dönemde yapılacak projeler konusunda açıklamalar yapıldı.

 

Erol: Destek vermeye gönüllüyüz

İşbirliği ile ilgili bilgi veren Creditwest Bank Genel Müdürü Dr. Süleyman Erol; adada yaşayan İngilizlerin sağlık, eğitim ve çevre konularına çok duyarlı olduklarını ve bu konularda projeler ürettiklerini belirterek Creditwest Bank’ın kayıtsız kalmadığını ve her zaman ülkedeki sosyal projelere destek vermeye gönüllü olduğunu belirtti.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

kıbrıs reklam