DOLAR 32,7878 1.53%
EURO 35,1602 0.53%
GBP 41,6058 0.85%
ALTIN 2.456,522,76
BITCOIN 21795150,68%
İmamoğlu ‘değişim’ ile ilgili talepleri paylaştı

İmamoğlu ‘değişim’ ile ilgili talepleri paylaştı

İmamoğlu ‘değişim’ ile ilgili talepleri paylaştı - Seçimin kaybedilmesinin ardından CHP'ye yönelik yaptığı değişim çağrısıyla dikkat çeken İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'dan konuya ilişkin yeni bir paylaşım geldi.

ABONE OL
27 Temmuz 2023 14:20
İmamoğlu ‘değişim’ ile ilgili talepleri paylaştı
0

BEĞENDİM

ABONE OL
https://yenibakisgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/03/alt.jpeg
https://yenibakisgazetesi.com/wp-content/uploads/2024/03/300-x-250-1.jpg

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun, Cumhuriyet Halk Partisi’nde ‘İktidar İçin Değişim’ çağrısını ilan ettiği internet sitesi bu ayın başında yayına girdi.

Konuyla ilgili olarak İmamoğlu bugün sosyal medya hesaplarından bir değerlendirme paylaştı.Mesajının başında “4 Temmuz’da “CHP’de değişim, Türkiye’de değişim, İktidar için değişim” konusunda vatandaşlarımızın görüş ve önerilerini almak için http://iktidaricindegisim.org adıyla bir web sitesi oluşturduk” hatırlatmasının yapan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, şunları yazdı:

“Çağrımıza uyarak Türkiye coğrafyasının her köşesinden ve 6 kıtadan “İktidar İçin Değişim” sayfamızı 1 milyondan fazla vatandaşımız ziyaret etti ve 100 binden fazla vatandaşımız değişim ile ilgili görüş ve önerilerini iletti.

Siyaset bilimi, sosyoloji ve iletişim uzmanlarından oluşan bir heyet vatandaşlarımızın görüş ve önerilerini; yaş, cinsiyet ve coğrafi lokasyon kırılımları ile inceledi. İletişim uzmanları NLP yöntemi ile duygu analizi yaptı, semantik arama aracı ile mikro seviyede de analizler gerçekleştirdi.

Bu çağrımıza destek olan ve katkı sunan herkese çok TEŞEKKÜR EDERİM.

Gelen öneriler ve yorumlar şu konularda belirginleşti:

Toplum, CHP’de lider ve yönetiminin değişmesini, bu değişimin hem kuşak hem vizyon ekseninde olmasını istiyor.

Toplumun ihtiyaçlarına uygun net bir vizyon ve politikalar belirlenmesini, kapsayıcı bir demokrasi ve laiklik anlayışının üretilmesini bekliyor.

Tabanla bağlantıların güçlenmesi, demokratik, hizmet odaklı bir muhalefet yapısının, dilinin ve üslubunun oluşturulmasını bekliyor.

Değişim ve yeniliği kucaklayan, yeni bir parti yapısı görmek istiyor.

Gençlerin ilgisini çekecek yapıların teşvik edilmesini, gençlerin güçlendirilmesini, talep ediyor.

İletişimi güçlendirmemizi, değişim vizyonumuzu duymak istiyor. Ayakları yere basan bir siyaset benimsememizi, Atatürk ilkelerine bağlı bir tutumu öne çıkarmamızı bekliyor.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

kıbrıs reklam