DOLAR %
EURO %
GBP %
ALTIN 2.491,670,09
BITCOIN 21249570,55%
Gültekin Uysal: Gaffar Okkan’ın katillerini kendi listelerinde aday yaptılar

Gültekin Uysal: Gaffar Okkan’ın katillerini kendi listelerinde aday yaptılar

Gültekin Uysal: Gaffar Okkan’ın katillerini kendi listelerinde aday yaptılar - İzmir'deki mitingde konuşan Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, 'Türkiye’de terör örgütleriyle işbirliği yapma imtiyazı Erdoğan’da. PKK’yla, FETÖ’yle işbirliği yapabilir. Bunlar yetmedi, Gaffar Okkan’ın katillerini kendi listelerinde aday yaptılar' dedi.

ABONE OL
30 Nisan 2023 18:45
Gültekin Uysal: Gaffar Okkan’ın katillerini kendi listelerinde aday yaptılar
0

BEĞENDİM

ABONE OL
https://yenibakisgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/03/alt.jpeg
https://yenibakisgazetesi.com/wp-content/uploads/2024/03/300-x-250-1.jpg

Gültekin Uysal: Gaffar Okkan’ın katillerini kendi listelerinde aday yaptılar

İzmir’de Cumhuriyet ve Gündoğdu meydanlarındaki Millet İttifakı mitingine 1 milyondan fazla kişi katıldı.

image small

Alanın çevresine vatandaşların programı izleyebilmesi için dev ekranlar kuruldu. Mitingde konuşan Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, şu ifadeleri kullandı;

*Bugün milletin iradesini boğmaya çalışıyorlar. Bir içişleri bakanı var. Çıkmış diyor ki 14 Mayıs 2013 seçimleri bir darbe girişimiymiş. Anadolu’da güzel bir söz var. Dün Isparta’da paylaştım.

*“Takke düştü, kelle göründü.” İşte bu beylerin zihinlerinin nasıl çalıştığını bunlar ortaya dokuyor. Demokrasi zaten bu iktidar mensupları için muhalefette seslenilecek bir inanç. Onlar ruhen de lafzen de hiçbir zaman inanmadılar. 21 yıllık icraatları ortada.

image small

“UTANIN, UTANIN!”

*Şimdi Türk milletinin kendilerinin mazeret bırakmayacak şekilde dört tane 5 yıllık kalkınma planı uygulayacak zaman vermiş olmasına rağmen hâlâ çıkmışlar millete vaatte bulunuyorlar. Utanın, utanın.

image small

“21 YILDIR SORULARINI ÇALDIRDINIZ”

*Çalma işini iyi biliyorlar. Allah var. Haklarını teslim edelim. Neymiş? Mülakatı kaldıracaklarmış.

*21 yıldır ÖSYM’de soruları çaldırdınız, mülakatlarla milyonların hakkını yediniz, şimdi sureti haktan görünerek sanki bu 21 yılda bu kayırmacılığı, bu ahbap çavuş düzenini bunlar inşa etmedi.

*Türkiye’de terör örgütleriyle işbirliği yapma imtiyazı Erdoğan’da. PKK’yla, FETÖ’yle işbirliği yapabilir. Bunlar yetmedi, Gaffar Okkan’ın katillerini kendi listelerinde aday yaptılar.

“HER BİRİMİZİN SİYASİ AİDİYETLERİ VAR”

*Anadolu’yu üreten bir Türkiye haline getireceğiz. Bu ülkenin milli güvenlik şemsiyesi, demokrasidir, hukuktur ve laikliktir. Bu değerleri içselleştireceğiz.

*Geldiğimiz bugünde karanlıkta renklerin bir manası yoktur. Karanlıkta renkleri seçebilme imkânımız yoktur.

*Her birimizin siyasi aidiyetleri var. Ama Millet İttifakı’nı oluşturan altı siyasi parti olarak bu karanlıktan çıkmak için yarınki Türkiye’nin cumhurbaşkanı Kılıçdaroğlu’nun önderliğinde bir irade ortaya koyduk.

Mansur Yavaş'tan iktidara: Bir bakan içip içip sızmış…İlginizi ÇekebilirMansur Yavaş'tan iktidara: Bir bakan içip içip sızmış…Davutoğlu'ndan Binali Yıldırım'a: Sen önce yurt dışındaki o milyar dolarları ülkemize getirİlginizi ÇekebilirDavutoğlu'ndan Binali Yıldırım'a: Sen önce yurt dışındaki o milyar dolarları ülkemize getirCumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu, gençlere seslendi: Sizden tek istediğim...İlginizi ÇekebilirCumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu, gençlere seslendi: Sizden tek istediğim…Ali Babacan: Madonna ve Rihanna'yı yine Türkiye'de dinleyeceğizİlginizi ÇekebilirAli Babacan: Madonna ve Rihanna'yı yine Türkiye'de dinleyeceğizKaramollaoğlu: Ülkeyi yönetenler patinaj yapmaya başladılarİlginizi ÇekebilirKaramollaoğlu: Ülkeyi yönetenler patinaj yapmaya başladılar

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster Cumhurbaşkanı Cumhuriyet darbe demokrasi Demokrat Parti FETÖ Gültekin Uysal Isparta izmir ÖSYM PKK Terör Türkiye

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

kıbrıs reklam